‘Beyaz Show’ ekranlara dönüyor mu? Beyazıt Öztürk açıkladı

‘Yarına Işık Ol’ projesi için anlamlı bir işbirliğine imza atan Yarına Şans Ver (YASAV) ve Kükürtlü Lions Kulübü, Beyaz’ı yıllar sonra Bursalılarla buluşturdu. Hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapımı amacıyla düzenlenen gösteride ünlü şovmen, hayatına dair kesitler ve anılarıyla seyirciyi güldürdü.

İYİLİK İÇİN TÜRKİYE’Yİ DOLAŞIYOR

Artık sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak için sahneye çıkacağını belirten Beyaz, “Yıllarca halk beni alkışlayıp, bugün olduğum noktaya getirdi. Şimdi halktan aldığımı geri verme zamanı. İnsanlara faydalı olmak için elimden geleni yapacağım. Hem böylece uzun yıllardır gidemediğim Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıp insanlara dokunmak istiyorum” dedi.

“YILMAZ ERDOĞAN DAHA İYİ YAZAR, ATA DEMİRER DAHA İYİ SİNEMACI”

Beyaz Show ile uzun yıllar zirvede kalan ünlü isim, başarısının sırrını açıkladı.
Kariyerim boyunca Cem Yılmaz’ın benden daha komik, Yılmaz Erdoğan’ın benden daha yazar, Ata Demirer ve Şahan Gökbakar’ın benden daha iyi sinemacılar olduğunu kabul edip, kendime ‘O zaman sen nesin?’ diye sordum. Benim sırrım samimiyet. Bu özelliğim nedeniyle Beyaz Show’un yayın süresi boyunca seyirci beni evinden biri gibi gördü.

“HERKES BEYAZ SHOW’U GÜZEL HATIRLIYOR”

Bursa’daki gösterisinde Beyaz Show’u yeniden yapıp yapmayacağı sorusunu yanıtlayan 55 yaşındaki şovmen, ekranda olmak istediğini söyledi.

Çıtayı daha yukarı taşımak istediğini vurgulayan ünlü şovmen, “Beyaz Show’u öyle güzel bir yerde bıraktım ki herkes programı güzel hatırlıyor. Eğer şimdi bunu yeniden yapacaksam içeriği daha da zenginleştirip, daha iyisini yapmam gerekir. Yoksa aynı şeyi tekrar etmenin kimse için bir anlamı yok” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir